Web Stüdyo ile etkinliğinizi profesyonelce yayınlayın

Akışınızı zahmetsizce oluşturun ve yayınlayın. Kendi markalamanızı kullanın, konuşmacılarınızı davet edin ve etkileşim araçları ile katılımcılarla buluşun.

İhtiyacınız olan tek şey tarayıcınız.

Binoculars icon
KONUŞMACILAR
Binoculars icon
MARKALAMA
Binoculars icon
ETKİLEŞİM ARAÇLARI
Binoculars icon
İÇERİK
Binoculars icon
SİMULTANE ÇEVİRMENLER
Yakında
SanalEtkinlik.com Web Stüdyo

Konuşmacılarınızı onlara özel arayüze davet edin

Konuşmacılarınızı Zoom, Skype, StreamYard vb. uygulamalar üzerinden yayına aldığınızda, etkinlik alanı ve katılımcılar ile bağlantılarını kesmiş olursunuz.

Web stüdyo ile onları tekrar merkeze alın; hem gelen alkışları görsünler, hem de anında katılımcılarla etkileşsinler.

Üstelik onların da tek ihtiyaçları modern bir web tarayıcısı!

Web Stüdyo Konuşmacılar

Yayınlarınızda markanızı ön plana çıkartın

Güzel markalama ve sahne tasarımı, yayınınızı öne çıkarır. Web Stüdyo, ekranda görünen her bir içeriği dilediğiniz gibi kontrol etmenize, hazır şablonlarla veya sıfırdan etkinliğinizin markasına uyacak şekilde özelleştirilmiş bir yayın yapmanıza olanak tanır.

Web Stüdyo Yayın Markalama

Tüm etkileşimi yayına taşıyın

Tek bir tıklama ile katılımcılarınızdan gelen soruları, chat mesajlarını, anket sonuçlarını, oyunlaştırma kurgunuzdaki puan durumunu, bir sonraki hedefi, kısacası etkinliğinizde olan biten herşeyi ekranlarda gösterin.

Bu içerikleri yayında kullanmanız, katılımcılarınızı daha aktif olmaya ve etkileşime geçmeye teşvik eder.

Web Stüdyo Etkileşim

Tek kişilik dev kadro : Siz

Web Stüdyo'yu tüm yayın akışının ve etkinlik moderasyonunun tek bir kişi tarafından tek bir noktada yönetilebilmesi için geliştirdik. Herhangi bir ekibe, kendi kişisel bilgisayarınız dışında özel bir ekipman veya yazılıma ihtiyaç duymadan etkinliğinizi yürütün.

Daha önce bu konu ile ilgili hiç bilginiz olmasa bile.

Yayın için tek kişi yeterli

Bulut yayının rahatlığını yaşayın

Kendi altyapınız ile bir yayın yaparken internet bağlantınızın, güç kaynağınızın ve donanımlarınızın yedekleri olması gerekir. Aksi takdirde bu konuların birinde bile yaşanacak bir problem, yayının durmasına sebep olur.

Web stüdyo ile yapacağınız yayınlarda ise, reji ve encoding bizim sunucularımızda yapıldığı için sizin yaşayacağınız problemler yayını etkilemez, yayın normal akışında devam eder.

Web Stüdyo Bulut Yayın

Aynı anda 8 konuşmacı

Yayınlarınızda ekranda aynı anda 8 konuşmacı bulunabilir.

Eş zamanlı yayınlar yapın

Web Stüdyo ile yapacağınız yayını, etkinlik alanı dışında aynı anda 2 farklı sosyal medya platformuna veya özel RTMP sunucularına gönderebilirsiniz.

Canlı yayınlayın veya kaydedin

Etkinlik yayınınızı önceden kaydedin ve etkinlik günü yayınlayın. Her ne kadar canlı yayın her zaman tercih edilmeli olsa da, bazı durumlarda bu özellik günü kurtarmanıza yardımcı olacaktır.

Otomatik kayıt ve yeniden oynatma

Medya sunucularımız tüm yayınları otomatik olarak kaydeder ve yeniden oynatmaya hazır halde tutar. Katılımcılar, etkinliğiniz son erdikten sonra da yayınınızı on-demand izleyebilir.

Icon