Özel etkinlikler için
özel çözümler üretiyoruz

Etkinlik profesyonelleri ve konferans/kongre organizatörleri için en muhteşem özelliklerimizi ortaya koyuyoruz.

Uçtan uca sanal etkinlik yönetimi

Sanal etkinliklerinizin hedeflediğiniz sonuca ulaşması için uçtan uca tüm aşamaları üstleniyoruz. Müşteri başarı ekibimiz, planlama sürecinden sıra dışı bir etkinlik deneyimi sunmaya kadar her adımda sizinle birlikte çalışır. Sunabileceğimiz seçenekler sınırsız!

Binoculars icon
Strateji
Layouts icon
Kreatif Tasarım
Box icon
Teknolojik Altyapı
Lightning icon
Pazarlama İletişimi
Lightning icon
Prodüksiyon
Lightning icon
Operasyon
Lightning icon
Raporlama
“Sanal etkinlikler, video yayınını bildiğiniz etkinlik özellikleri ile birleştirir ve etkileşimli bir platformda bir arada sunar.”

İhtiyacınız olan tüm sanal etkinlik özellikleri birarada

Lobi

Katılımcılarınızı, markanıza ait bir tasarım içerisinde, sponsorlarınızı sergileyebileceğiniz, programınızı sunabileceğiniz ve onları etkinliğinize motive edeceğiniz, merak uyandıran lobi alanında karşılayın. Reklam alanlarında etkinlik tanıtım videolarınıza, marka logonuza, görsellerinize yer verin. Katılımcılarınızı dijital dünyanızla büyüleyin.

Sahne

Sahne alanlarımız, içeriğinizi binlerce kişiye canlı videoyla yayınlamanıza olanak tanır ve etkileşim araçlarımız ile yayınızı gerçek bir etkinlik oturumuna dönüştürür. Eş zamanlı olarak birden fazla sahnede farklı yayın da yapabilirsiniz.

Alt Oturumlar

Katılımcılarınız için herkese açık veya sadece davetlilere özel sanal yuvarlak masa toplantıları düzenleyin. Toplantılarınızı, tasarımlarımızla renklendireceğiniz bu salonlarda markanıza ait bir dünyada gerçekleştirin.

Networking

Networking alanımız, katılımcılarınızın, tıpkı fiziksel etkinliklerde olduğu gibi, birbirleri ile temasa geçmelerine olanak sağlar. Aktif katılımcı listesi vasıtasıyla, online katılımcılar listelenebilir. Birebir görüşmeler, yazılı ve canlı video bağlantısı ile gerçekleştirilir.

Sponsorlar

Etkinlik sponsorlarınızı tüm arayüz ve iletişim araçlarında görünür hale getirin ve onlara sunacağınız özel alanlarda katılımcılarınız ile bir araya gelmelerini sağlayın.

Expo

Expo alanı, sanal stantların bulunduğu sergi salonudur. Stant tasarımları arasından seçim şansı sunabilir, markalama ve reklam alanları vasıtasıyla stant sahiplerine markalarına özel bir his yaratabilirsiniz. Stant sahipleri, stantları içerisinde pre-recorded veya canlı video yayınlayabilir, promosyonlarını duyurabilir, sanal broşürlerini sergileyebilir ve ya özel sohbet odaları ile katılımcılarla bire-bir görüşmeler gerçekleştirebilir, ziyaretçilerine anket yapabilirler.

Icon

Kayıt

Etkinliğinizin kayıt sayfasını tasarlayın ve tanıtın! Kayıt sayfası, dönüşüm oranını arttırmak ve daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlamak için geliştirildi.

Veri Analitiği

Sanal etkinlikleriniz öncesinde online kayıt adetleri ve tekil sayfa ziyaret sayısı, sanal etkinlik esnasında anlık katılımcı bilgisi, alanların yoğunluk oranları, aktif ziyaretçileri takip eden lider tablosu, etkinlik sonrasında ise sonrasında katılımcı adedi, katılım süresi, stant ziyaretçi adedi, oturum dinleyici sayısı, oylama/anket sonuçları, etkinlik yoğunluk saatlerini raporlayın. Oluşturulan video kayıtları, bilgiler ve katılımcı verileriyle pazarlama çalışmalarınızı ve sponsorluk paketlerinizi güçlendirin.

Ekip Yönetimi

Ekip üyelerini etkinliğinize katılmaya davet edin ve harika bir etkinliği planlamak ve yürütmek için kontrol panelimiz Kulis'te birlikte çalışın.

Profesyonel düzeyde prodüksiyonlar yapıyoruz

Stüdyo ortamında veya talep edeceğiniz lokasyonlarda kamera, ses, ışık, reji ve internet erişim techizatlarımız ile profesyonel düzeyde prodüksiyonlar yapıyoruz.

Sizin başarınız, bizim başarımız

Müşteri başarı ekibimiz, planlama sürecinde size rehberlik edecek, olağanüstü bir etkinlik deneyimi sunmaya varıncaya kadar her adımda sizinle dirsek temasında çalışacaklardır.

  • Etkinlik planlama ve yönetimi
  • Hedef kitle / katılımcı etkileşimi
  • Eğitim & başlangıç desteği
  • Onsite destek
  • Danışmanlık

Tanışalım mı?

İhtiyaçlarınızı öğrenip, size en doğru senaryo ve en etkin dijital çözümlerle nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım. Yaratacağımız sinerji ile geliştireceğimiz benzersiz etkinlikler hakkında bilgi sahibi olun.
Icon