İhtiyaçlarınıza Adapte Olan Platform

SanalEtkinlik.com'u aklınıza gelebilecek her kullanım amacına uyacak şekilde özelleştirmek son derece kolaydır. Neye ihtiyacınız varsa, yanınızdayız.

Ürün Demoları

SanalEtkinlik.com ile yüksek katılımcılı ürün tanıtım etkinlikleri düzenleyin, potansiyel müşterilerinizi belirleyin, ardından satış sürecinizi hızlandırmak için bire bir toplantılar oluşturun. Hedef kitlenizi analiz edin, takip eden etkinliklerinizde bağlantı kurun.

Müşteri Eğitimi

SanalEtkinlik.com, müşteri başarı ekibinize, müşterilerine dokunmak, mevcut sorularını yanıtlamak, ipuçları ve püf noktaları vererek sadakat zincirini güçlendirmek, ihtiyaç anında iletişimde olmak, her daim etkileşimde kalmak ve vurgulamak istediğiniz özel haberleri paylaşmak için müşteri bazlı etkinlikler düzenlemesine olanak tanır.

Online Kurslar

SanalEtkinlik.com'u güçlü bir online kurs platformu olarak kullanın. Etkileşime odaklanmış bir şekilde derslerinizi düzenleyin, eğitim materyalinizi sunun ve eksiksiz bir deneyim haline getirin. Dilerseniz kurslarınızdan gelir elde edin.

Video Podcast'ler & Röportajlar

Konuk konuşmacılarla canlı bir video podcast yapmak için bir çözüm arıyorsanız, SanalEtkinlik.com her şeyi sizin için halleder. Web kameranızı açmanız ve röportaj yapmaya başlamanız yeterli.

Canlı Soru-Cevap

Gündeminize, ürünlerinize ait mevcut soruları duymak ve anında cevaplamak için etkileşim araçlarını kullanın ve katılımcılarınızdan en ilginç, en merak edilen soruları oylamasına izin verin. Hatta, konuklar davet ederek oturumlarınızı zenginleştirin.

Yeni Çalışan Eğitimi

SanalEtkinlik.com ile yeni çalışanlarınıza "hoşgeldiniz" oturumları düzenleyebilir ve tek seferde çok sayıda yeni ekip üyesini eğitebilirsiniz. Sanal sınıflarımızda, aranıza katıldıkları ilk günden itibaren kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayın.

Kurumiçi İletişim

Ekibinizle kolaylıkla etkileşime geçmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? SanalEtkinlik.com ile tüm çalışanlarınıza sunumlar yapın, ilgili dökümanları paylaşın, şirketiçi eğitimlerinizi onların da interaktif olarak eğitime katılmalarını sağlayarak gerçekleştirin. Soru cevap uygulaması ile hakimiyeti yaratın, vermek istediğiniz mesajı görsel ve işitsel olarak hafızalarına yerleştirin. Anlık sorularla takiplerini ölçün. Ödüllü minik sınavlarla renklendirin, lider tablosu ile en katılımcı çalışanlarınızı ödüllendirin.

İşe Alma Oturumları

Şirketinizi ve açık rollerinizi aynı anda çok sayıda iş adayına tanıtarak verimli işe alım oturumları düzenleyin. Yardımcı medya dosyalarınız ile şirketinizi tanıtın, onları tanıyın ve mevcut dökümanlarınızı paylaşarak işe alım sürecinizi oluşturun.

Fuar'lar

Sanal fuarınızı, sponsorluk süreçlerini, stant ve katılımcı süreçlerini Sanal Etkinlik.com ile tasarlayın. İnteraktif stantlar, ziyaretçi profiline hızlı erişim, sanal aktivite alanları, eğitici seminer salonları oluşturun. Sponsorlarınızı, stant sahiplerinizi hedef kitleleri ile buluşturun, başarıyı istatistiksel olarak raporlayın. Fuarınız ödüller, yarışmalar, online sohbetler, sürpriz isimler ile renklendirin.

Konferanslar

Birden çok sahnede eş zamanlı oturumlara ev sahipliği yapacak, networking, sponsor ve expo standlarıyla iletişim kuracak, zengin içerikli, yeni nesil konferanslar gerçekleştirin.

Hibrit Etkinlikler

Fiziksel bir etkinlik organize ettiğinizde çevrimiçi katılımcılarınızı da etkinliğinize dahil edin. Gelecekteki tüm etkinliklerin hibrit yapıda gerçekleşeceği düşüncesinden hareketle bir adım önde olun.

Summit & Forumlar

Özelleştirilmiş bir etkinlikte insanları biraraya toplayın, aralarında etkileşime girmelerine ve birlikte öğrenmelerine fırsat yaratın. Lobiler ve tartışma grupları ile etkileşimi arttırın.

Workshop'lar

Farklı gruplara, oluşturacağınız bir zaman çizelgesi ile farklı eğitim oturumları düzenleyin. Dilediğiniz katılımcılar ile birebir toplantılar organize edin.

Icon