Sanal Etkinlik 2.0

Etkileşim & networking zamanı!

Etkinlik yayınını daha sonra izlemek mümkün olabilir ama etkinliğe katılan tüm kişileri, konuşmacıları ve markaları başka bir zaman bir arada bulmak pek mümkün değil.

Dolayısıyla, diğer katılımcılarla bir araya gelme, tanışma ve networking fırsatları etkinliklere canlı katılım motivasyonunu arttıran en önemli konular haline geliyor. İçerik, program, yayın prodüksiyonu vb. konuların yanında etkinliğin etkileşim tarafı da stratejik olarak planlanmalı.

Yeni Bir Sanal Fuaye Deneyimi

Etkinlik öncesinde, oturum aralarında veya program içerisinde ayrılmış zamanlarda katılımcıların buluşmalarını, tanışmalarını, sohbet etmelerini sağlayan sanal bir alandır. Katılımcılar kendi profil fotoğraflarından oluşan avatar’ları ile bu alanda gezinebilir, tanıdıklarıyla veya yepyeni insanlarla video görüşmeler başlatabilir veya mevcut bir sohbete katılabilirler.

Fuayede, belirli tematik alanlar oluşturmak ve bu alanı markalamak da mümkün.

Sanal Fuaye

Speed Networking

Speed Networking, katılımcıların önceden belirlenen kriterlere göre rastgele eşleştiriyor ve belirli bir süre boyunca video görüşme yapmalarını sağlıyor. Katılanlar, arzu ederlerse birbirleri ile iletişim bilgilerini değiştirebiliyorlar.

Bu kurgu,

Binoculars icon
Alıcı - Satıcı
Binoculars icon
Öğrenci - Öğretmen
Layouts icon
Eski mezun - Yeni mezun
Box icon
A departmanı - B departmanı
Lightning icon
VIP bilet - Standart bilet

gibi örneklenebilecek sınırsız kombinasyonda eşleştirmelere olanak sağlar.

Audio-Only Oturumlar

Dünyada tam bir ClubHouse çılgınlığı yaşanırken, Twitter'ın da aynı amaçla Twitter Spaces'i tanıttığı bir dönemde, bu yeni trendi etkinliklerimizde neden kullanmayalım?

Artık dashboard'unuzda etkinlik programınıza oturum eklerken, seçmeniz gereken yeni bir parametre var: Video + Audio mu, Audio-Only mi?

Audio-Only Oturumlar

1:1 ve Grup Toplantılar

Etkinlik katılımcılarınız, tanışmak ve ya görüşmek istedikleri diğer katılımcılar ile bire bir veya bir grup halinde toplantı organize edebilirler.

Bu toplantıları etkinlik programında belirli bir saate içerisine limitleyebilir veya tüm etkinlik boyunca yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılar Tarafından Oluşturulan Paralel Oturumlar

Platformumuz üzerinde, workshoplar, break-out'lar veya spesifik bir konuya odaklanan eş zamanlı oturumlar düzenlemeniz zaten mümkündü.

Artık, isterseniz, katılımcılarınızın kendi oturumlarını oluşturmalarına izin verebilirsiniz. Böylece, söyleyecek sözü, paylaşacak içeriği olan katılımcılarınız, kendilerine bir alan yaratabilecekler. Tabi, sizin onayınız ile!

Katılımcılar tarafından Oluşturulan Oturumlar

Expo Standlarında Video Görüşme

Sanal etkinliklerde expo standlarının interaktif olması, etkileşim ve yeni bağlantılar yaratıyor olması stand sahipleri açısından çok önemlidir.

Video görüşmelerin bu amaçlara pozitif etkisini bildiğimiz için, bu yeni özelliğimiz ile katılımcılar doğrudan stand temsilcileri ile video görüşme yapabilir, çok daha verimli görüşmeler yapabilirler.

Expo Standı Video Görüşme

Sanal Fotoğraf Kabini

Sanal fotoğraf kabini, katılımcılarınızın kameraları ile çekecekleri selfie'lerini markalanmış ve etkinlik temanıza uygun çerçeveler, sticker'lar ile dekore edebilecekleri eğlence bir etkinlik etkileşim aracıdır.

Selfie'ler, katılımcılarınıza etkinliğinizle ilgili bir anı sahibi olmaları sağlar ve ilişkinizi güçlendirir. Sosyal medyada paylaşıldıklarında ise, etkinliğinizin bilinirliğini ve etki alanını artırır.

Detaylı bilgi
Sanal Fuaye

Web Stüdyo

Web Stüdyo ile etkinliğinizi profesyonelce yayınlayın. Akışınızı zahmetsizce oluşturun ve yayınlayın. Kendi markalamanızı kullanın, konuşmacılarınızı davet edin ve etkileşim araçları ile katılımcılarla buluşun.

İhtiyacınız olan tek şey tarayıcınız.

Detaylı bilgi
Web Stüdyo

Aklınızda bir etkinlik mi var?

Icon